sessizligin cigligi
41 Takipçi | 7 Takip
13 05 2013

Ben susarım , sen yeter ki gitme ...

Ben susarım , sen yeter ki gitme ... |  görsel 1

 

Ne kadar daha tahammül edebilirim böyle sessiz kalmaya bilmem.. Hani içimde kelimelerin dolup dolup taşmasına az kaldı ama ne var ki korkuyorum..
Sana seni nasıl sevdiğimi bir çok şekilde ifade edebilirim, betimleyebilirim kokunu mesela.. Kokun kalbimin ayaklarını yerden kesiyor diyebilirim.. Gülüşlerin var birde tüm iç organlarım olduğu yerde zıplıyor ben buradayım diyor diye devam edebilirim.. Bir sürü örnek verebilirim sana olan sevgimi sana anlatırken.. Kiminde acı kiminde mutluluk duyarsın ama sonunda anlarsın işte.. Ya da sadece herkesin dilinde olan iki kelimeyle anlatabilirim “ seni seviyorum” diye bilirim biraz romantik olsun diye gözlerine bakarak , diyebilirim bunu ama bendeki sana yakışmaz.. Bu kadar maskeli insanların dilinde olan 2 aptal kelime sana,bana ,bize yakışmaz.. Seni seviyorum.. Hayır olmaz ! Ben gözlerinde gördüğüm beni seviyorum , ben içimde saç telinden ayak tırnağına kadar hissettiğim seni seviyorum ben yan yana geldiğimiz de aramızda ki alev topunu seviyorum tenimi yakan,ben henüz yaşamadığım ama hayalini defalarca kurduğum bizi seviyorum.. Sadece “seni seviyorum” olmaz!! Ağzımda, kalbimde nasılda emanet durdu öyle kısacık iki kelime…
Her neyse sana seni , sana beni,sana bendeki seni ,sendeki beni ,olamayan bizi anlatabilirim henüz keşfedilmemiş cümlelerle.. Ama korkuyorum be adam ! Senin aşktan korktuğunu bildiğimden korkuyorum,söyleyemiyorum..
Hem söylersem ; gidersin sen..
Gidersen ;
Duyamam sesini bir daha aramazsın korktuğundan aramam gururumdan !
Tesadüf sandığın karşılaşmaları ayarlayamam bir daha, çünkü gidersen sen ayak izlerini de siler öyle gidersin,sana ben daha rastlayamam !
Ellerin değmez mesela bir daha yanlışlıkla olsa bile.. Ellerin değmezse bana ellerimin varlığını unuturum , sen gitme ,ben susarım nasılsa…
Ya da gidersen sen dönmeyeceğinden bir daha sarılmazsın bana ihtiyacım olduğunda.. Sen sarılmazsan bana hissetmezsem sıcaklığını yüzümde ,kokunu çekemezsem ben güçlü duramam tüm olamayanlara..
Sen gitme ben hep susarım,yutarım kelimeleri ya da boş boş sayfalara kusarım..
Hem sen gidersen ben yine de bu aşktan gitmem de kendimi ömür boyu affedemem.. Gidersen ben olmamalıyım sebebi sen gitme ben içimde büyütürüm kelimeleri,aşkımı sessizliğimle söylerim ;belki sessizliğimde duyarsın kalbimin sesini..

 

 

Kaynak : sessizligincigligi.blogcu.com

0
0
0
Yorum Yaz