sessizligin cigligi
41 Takipçi | 7 Takip
08 07 2013

Bugün ihanet günüydü..

Bugün ihanet günüydü.. |  görsel 1

Ben bugün ihanet ettim sevgili .. Ben bugün kalbime , sana , bize ait her bir an'a, anıya ihanet ettim.. 
Senden gitmek istedim bugün birinin beni sevmesini seyretmek istedim , sevilmeyi hissetmek istedim ; kalbime ihanet ettim.. Özlediğim gülmelerimi sergilemek istedim hani yapıyorlar ya en mutsuz anında kahkaha atıyorlar yalnız ıssız kalan da iç çekiyor hani bu sefer iç çeken olmak istemedim kahkaha atmak istedim sevgili ben bugün hüzünlerime ihanet ettim ! Ellerime dokunduğunda biri sevgisinin koruma gücünü hissetmek istedim; el’lerin olan sana ait ellerime ihanet ettim ! Başkasının gözünde beni görmek istedim senden başka hiçbir şeyi görmeyen gözlerim başka bir göze değsin istedim ,başka göze değdi aska değmedi; gözlerime ihanet ettim ! Adının yansımasının yakıştığı dudaklarımda başkasının nemi olsun istedim dudaklarımdan silin istedim dudaklarımdan izlerin gitsin istedim; dudaklarıma ihanet ettim ! 
Ben olmayan biz'e ihanet ettim sevgili geçmeyen geçmişimi temize çekemedim senin gibi devam ederim sandım ; geleceğime ihanet ettim ! Mutluluk hayalleri kurarım ,yanımda güzel gülüşlü sen olmadan dedim başkasının hayaline ortak oldum ;düşlerime ihanet ettim !

Ben bana ihanet ettim sevgili ! Ben ne cüretkarmışım öyle ! seni silerler sandım umutlarıma ihanet ettim ! 
Ben kirlettim , ben kirlendim sevgili bizi öldürmeye çalıştım her yerime başkasının mutluluğu bulaştı ..
Ben gidemedim sevgili sonuna kadar kapısı açık olan mutluluk beni çağırdı gidemedim sevilmeyi göze alamadım , seni içimde öldürmeye cesaret edemedim .. Kirlendim , ihanet ettim senden gidemedim sevgili ! Arkamı donup gidemedim Biz'e el sallayışlarım yarım kaldı ,veda edemedim.. Senin çoktan terk ettiğin ,el sallayışlarını gülüşlerine ekleyerek gittiğin bizden gidemedim.. Ben giderken bizden bize geri dondum sensiz olan bize sarıldım , öylece kaldım.. İhanet ettim ,mutluluğu denemek içindi özür dilerim sevgilim ! sensiz mutluluğu denediğim için , seni içimde öldürmeyi denediğim için ,sensiz düşler kurmayı düşlediğim için özür dilerim.. Sen bize arkanı dönmüşken ben mutlu olmayı denedim sonra başlamayan bir hikayeyi sonlandırdım sevgili, Ben ihanet ettim, beni affedebilir misin ?

 

 

Kaynak : sessizligincigligi.blogcu.com

0
0
0
Yorum Yaz